Valenciából erősítene az Arsenal

Az Arsenal labdarúgóklub élénken érdeklődik Rodrigo Moreno, a Valencia szélsője iránt.

fotó: Internetnewscast

Brit sajtóértesülés szerint az észak-londoni egyesületnél próbálnak felkészülni arra az esetre, ha nem sikerül szerződést hosszabbítaniuk a gaboni Pierre-Emerick Aubameyanggal, valamint a francia Alexandre Lacazette-tel.

A 29 esztendős Rodrigo az Ágyúsok egyik célpontja, ráadásul a Valencia tulajdonosának is vannak elképzelései a csapat átalakításáról, és a Mirror információi szerint hajlandó lenne megválni a játékostól.

Rodrigo szerződésében 110 millió fontos kivásárlási ár szerepel, de a koronavírus-járvány miatt kialakult helyzetben várhatóan ennek az összegnek kevesebb mint a feléért, 45-50 millió fontért is eladnák.

A brazíliai születésű támadójátékos 2014 óta futballozik a Valenciában, a spanyol válogatottban azóta 22-szer lépett pályára. Rodrigo a most szünetelő idényben öt gólt szerzett és 11 gólpasszt adott klubcsapatában, háromszor pedig a nemzeti csapatban volt eredményes.

Ha a cikket érdekesnek találta, látogasson el a profikaneten Facebook-oldalra, és nyomjon rá egy "Tetszik"-et. Megéri!

Frissítve: 2020-04-20 12:38:03